Prosinec 1, 2016

BOŘÍM DOGMATA, STEREOTYP A ZAŽITÉ STANDARDY!

Vždy jsem věřil a věřím, že největším úspěchem, o který každý z nás může usilovat, je schopnost vytvořit si svůj svět tak, aby odpovídal našim snům.

Přesně takto vyrostlo nejmodernější město světa z pouštních dubajských písků za méně než 10 let, Steve Jobs stvořil Iphone a tibetští mniši, když jdou večer meditovat do sněhu, tak ráno kolem nich je na metr dokola sucho a přesně to můžeme každý den pozorovat na svých malých či větších vítězství, když rozšiřujeme svoji komfortní zónu.

Číst dále

Listopad 21, 2016

Strach o peníze! Hrozba nebo příležitost??

V dnešní době je jedním z našich hlavních nepřátel strach!

Strach sám o sobě není špatný… tato emoce nám byla dána, aby nás ochránila, protože v dávných dobách nám umožnila, tváří v tvář nebezpečí přežít.
Když je dnes tato emoce správně využívána, tak se mi více líbí označení respekt.
Mít z něčeho respekt pro mě znamená, že vím, že to bude výzva, ale zároveň vím, že je v mých silách ji úspěšně zvládnout.
Negativně se na nás strach podepisuje, jakožto nerozhodnost – neschopnost ve svém životě udělat potřebnou ZMĚNU.
S tím je často spojen, v ČR a na SVK velmi zakořeněný strach, strach z neúspěchu.Číst dále

Listopad 19, 2016

Vlastnost, která od tebe odvede bohatství, lásku a zároveň dokáže tvůj byznys totálně pohřbít.

Dnes se budem bavit o vlastnosti přirozené pro každého z nás. Tato vlastnost zničila kariéru mnoha brilantním sportovcům i podnikatelům. Pokud s ní neumíš pracovat, může od tebe odvést bohatství, lásku a zároveň dokáže tvůj byznys totálně pohřbít. Vytváří nejen nepřízeň, ale otáčí misky vah v tvůj neprospěch. Díky ní, jsi méně kreativní a nejsi schopen si nechat poradit. Paralyzuje a bojíš se udělat chybu. Tato vlastnost určuje zdali jsi šéf nebo skutečný lídr. Často Tě ovládne v době, když je ti nějak ublíženo. 

Avšak Tě dokáže v otázkách života a smrti zachránit! Proto je třeba se ji naučit kontrolovat a NE ji zničit, jak tvrdí mnoho náboženských textů.

Číst dále

Bořím dogmata a stereotyp! Miluji finanční svobodu a život dle svých představ.
x