Prosinec 1, 2016

BOŘÍM DOGMATA, STEREOTYP A ZAŽITÉ STANDARDY!

Vždy jsem věřil a věřím, že největším úspěchem, o který každý z nás může usilovat, je schopnost vytvořit si svůj svět tak, aby odpovídal našim snům.

Přesně takto vyrostlo nejmodernější město světa z pouštních dubajských písků za méně než 10 let, Steve Jobs stvořil Iphone a tibetští mniši, když jdou večer meditovat do sněhu, tak ráno kolem nich je na metr dokola sucho a přesně to můžeme každý den pozorovat na svých malých či větších vítězství, když rozšiřujeme svoji komfortní zónu.

Ano, mohu to uskutečnit

Jakýkoli sen máš na mysli… Mít neomezený čas, který můžeš strávit se svou rodinou, nové šaty, pracovat na plný úvazek pro tvou oblíbenou charitu, navrhnout svůj vysněný domov, nebo změnit budoucnost lidstva skrze tvé vědomosti či vedení…

Mít finanční prostředky a odvahu řici si:“Ano, můžu to vytvořit, mohu toho dosáhnout, můžu to uskutečnit – stačí se rozhodnout a opravdu chtít” – pokud to můžeš sám sobě upřímně a s vírou říci, pak je to skutečné vyjádření svobody, které každý z nás může zažít.

Přistupuji k životu se skálopevným přesvědčením, že kdokoli může dosáhnout čehokoli. Není tomu tak, že muž nebo žena může něco změnit… Je to právě tak, že muž či žena vždy něco změní (makes the difference).

Pojďme se ale nedříve poznat

Mé jméno je Daniel Kosec a jsem vděčný, že se naše cesty zkřížily.
Mým cílem a mým posláním je pomoci/dodat sílu těm, kteří chtějí změnit svůj život a nebo chtějí udělat ze světa lepší místo k životu, s tím, že do toho rád přispěju svými vědomostmi a dovednostmi, abyste toho mohli dosáhnout.

Pokud jsi podnikatel nebo se jedním z nás chceš stát, věřím, že mám spousty poznatků a zkušeností, které ti umožní vytvořit obrovský přínos a přesah nejen ve tvém životě, ale i v životech druhých.

Ve chvílích kdy nepracuji, snažím se užívat si života na maximum a naplňovat ho chvílemi, zážitky, lidmi a hlavně přítelkyní, které miluji a kteří mě posouvají dál.

Jelikož čas, je naše navzácnější komodita a byla by škoda jím mrhat…

Jsem člověk, který se potřebuje neustále rozvíjet, vzdělávat a rozšiřovat hranice své komfortní zony. Ať už hlavou – denně se vzdělávám a praktikuji osobnostní rozvoj, studuji mozek, potenciál lidských hranic, věděcké experimenty, nlp i duševní věci, tak i tělem, denně sportuji – fotbal, bojové sporty, fitness a zdravá strava.

Takže jsi-li jedním z těch pár lidí, kteří si uvědomují, že se musí rozvíjet nejen hlava, ale zároveň i tělo, víš-li, že nemůže existovat materialismus bez duševna a že je potřeba rozšiřovat své vědomosti a schopnosti v obou směrech, tak jsme jednoznačně spřízněné duše 🙂

Děkuji Ti, že jsi si našel čas a chceš-li zůstat dál v kontaktu, zkus si vyplnit dotazník níže.

Brzy se zase uvidíme.

Buď vděčný za vše, co dnes máš ! Buď vděčný každý den!
Přijmi zodpovědnost za svůj život, to kde jsi dnes je jen a pouze Tvým dílem.
Začni přemýšlet nad svými myšlenkami, když si je vědomě uvědomíš, pak snadno uděláš jakoukoliv změnu.

Daniel

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply:

Bořím dogmata a stereotyp! Miluji finanční svobodu a život dle svých představ.
x