DANIEL KOSEC


Před 2 lety jsem ještě žil z půjčených peněz!
Jak to dělám dnes???

Daniel Kosec je normální kluk s obrovskými cíli a ještě většími sny, který vyrůstal v malém krajském lázeňském městě.
V roce 2016 dostudoval právo na Západočeské univerzitě v Plzni s titulem Mgr. Od roku 2001 intenzivně začal studovat různé psychologické disciplíny, jak funguje lidský mozek, NLP, kvantovou fyziku, koučing i mentoring a v neposlední řadě prodej a byznys.

Rok 2007 a první zlom

Od roku 2007, jakmile mu to zákon dovolil začal intenzivně podnikat v oblasti prodeje. To byla pro Daniela první ochutnávka opravdového byznysu a tím, že mohl své poznatky do té doby nasbírané v teorii okamžitě uvádět do praxe, tak si to zamiloval.

Rok 2012 pojišťovák na plný úvazek

V roce 2012 mu bylo představeno finanční poradenství, konkrétněji sportovní pojistky a on věděl, že tímto může pomoci mnoha lidem. Ideální obchod dělaný způsobem win win. Perfektně zvládl i rekruiting na chladný kontakt a plnil spousty měsíců sály převážně svými lidmi.

Rok 2013 a první milion

V roce 2013 vydělal první milion korun a pod tuto hranici už nikdy neklesl.
Na konci roku 2014 si uvědomil, že jeho původní cíle byly vyšší. Změnil mind-set. Přitáhl si byznysy a investice, které mu dodnes generují pasivní příjmy.


„V životě jsou 2 nejdůležitější dny.
První je, když jsi se narodil. A druhý, když jsi zjistil proč jsi na této planetě.“

Dnes pomáhá stovce lidí

K dnešnímu dni pomohl desítkám lidí ke změně nastavení mysli, a pomohl téměř stovce lidí k větší finanční svobodě.
Sám má k dnešnímu dni 6 druhů pasivních příjmů. Daniel je oddaný tomu, neustále zvyšovat počet lidí, kterým pomůže zlepšit život. Danielův cíl, je pomáhat lidem změnit nastavení mysli. Rád by Ti pomohl s nalézáním Tvých opravdových PROČ i Ti dopomohl k větší svobodě. Je neuvěřitelné, co se stane s Tvoji myslí, kolik volných myšlenek, času najednou máš a o kolik se Ti sníží stres ve chvíli, kdy si dovolíš přestat řešit peníze!

„Kdo celý den pracuje, nemá čas vydělat peníze.“

Chci se s Tebou podělit o své zkušenosti. Jak by se Ti líbilo do konce roku 2017 být finančně svobodný?
Chci k tomuto pomoci 5 lidem!
Chceš být jedním z nich?
Vyplň dotazník!

Lukáš Pravda

S Danielem se známe tři roky, seznámili jsme se v době, kdy jsem po třech letech mého úspěšného podnikání ani nepomyslel na případné zlepšení. Po spolupráci s ním, díky jeho osobnostnímu rozvoji a analýze mé práce dostavila ještě větší efektivita a konečně jsem pochopil o čem podnikání opravdu je. Nyní o sobě můžu říct, že jsem i finančně svobodný a dělám už jen věcí, které mě baví a naplňují.

Martin Šulák

"Působil jsem se ve výrobním průmyslu, ve firmách vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl v ČR. Po seznámení s Danem, jsme si naplánovali několik dalších schůzek, kde mi ukázal trochu jiný úhel pohledu, který byl zaměřen především na investice a pasivní příjem. Na začátku mi velmi ochotně pomohl a v případě potřeby pomáhá i teď. Spolupráce s ním přináší úspěch a i přesto, že si někdy vyměníme názory, vždy je to věcné a konstruktivní. Díky Danovi jsem se dostal na příjmy (převážně pasivní), o kterých se mi několik měsíců zpět ani nesnilo. V červenci jsem se i díky tomu přestěhoval do Velké Británie a můj život nabral zcela jiný směr."

Petr Jakub

S Danielem jsme se poznali při budování síťového marketingu. Od začátku spolupráce mi Dan ohromně přirostl k srdci. Obchodník se socio srdcem, vždy uvolněný, upřímný a pozitivně naladěný. Pevně věřím, že naše spolupráce bude nadále pokračovat tak jak se nastartovala, jelikož po každém osobním setkání se moje osobní já posouvá o kus dále…